Webfactory (8.x-1.2-beta1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: Site configuration
pa: ਸਾਈਟ ਸੰਰਚਨਾ
