Webfactory (8.x-1.2-beta1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Language
si: භාෂාව

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Database name
si: Database නම

en: Database configuration
si: Database ආකෘතිය
