Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: List
sk: Zoznam

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: content type
sk: typ obsahu

en: Mail
sk: Pošta

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Profile
sk: Profil

en: Database name
sk: Meno databázy

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Site configuration
sk: Konfigurácia stránky

en: Apply
sk: Použiť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Drupal user
sk: Používateľ Drupalu

en: Database configuration
sk: Konfigurácia databázy

en: Entities
sk: Entity

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
