Webfactory (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: title
sv: titel

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: List
sv: Lista

en: Language
sv: Språk

en: Action
sv: Åtgärd

en: ERROR: fopen(@file, 'ab') failed
sv: FEL: fopen(@file, 'ab') misslyckades

en: ERROR: fwrite(@file) failed
sv: FEL: fwrite(@file) misslyckades

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Theme
sv: Tema

en: content type
sv: innehållstyp

en: Mail
sv: E-post

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Host
sv: Värd

en: Up to date
sv: Aktuell

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Channel
sv: Kanal

en: Profile
sv: Profil

en: Database name
sv: Databasens namn

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: New content
sv: Nytt innehåll

en: Site configuration
sv: Inställningar

en: Apply
sv: Applicera

en: Deploy
sv: Distribuera

en: Channels
sv: Kanaler

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Synchronize
sv: Synkronisera

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Drupal user
sv: Användare i Drupal

en: Database configuration
sv: Databasinställningar

en: Entities
sv: Objekt
