Webfactory (8.x-1.2-beta1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: List
te: జాబితా

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Theme
te: అలంకారం

en: Mail
te: మెయిల్

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Database name
te: డాటాబేసు పేరు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Database configuration
te: డాటాబేసు స్వరూపణం
