Webform Address Autocomplete (1.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Street
lv: Iela

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Token
lv: Marķieris

en: Limit
lv: Limits

en: Webform
lv: Webforma
