Webform Address Autocomplete (1.0.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: API Key
ru: Ключ API

en: Provider
ru: Поставщик

en: Street
ru: Улица

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Token
ru: Токен

en: Limit
ru: Предел

en: Locality
ru: Местоположение

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Google Maps
ru: Карты Google

en: Query type
ru: Тип запроса
