Webform Address Autocomplete (1.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Provider
eo: Provizanto

en: Postal code
eo: Poŝtkodo
