Webform Address Autocomplete (1.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Limit
gu: મર્યાદા
