Webform Address Autocomplete (1.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Settings
pt: Configurações

en: Default
pt: Padrão

en: API Key
pt: Chave de API

en: Provider
pt: Provedor

en: Street
pt: Logradouro

en: Postal code
pt: CEP

en: Limit
pt: Limite

en: Query type
pt: Tipo de consulta
