Webform Address Autocomplete (1.0.1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Provider
uk: Постачальник

en: Street
uk: Вулиця

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Token
uk: Замінник

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Locality
uk: Населений пункт

en: Webform
uk: Вебформа

en: Google Maps
uk: Карти Google

en: Query type
uk: Тип запиту

en: Municipality
uk: Муніципалітет

en: Advanced elements
uk: Розширені елементи
