Webform Address Autocomplete (1.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Street
vi: Đường

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Locality
vi: Vùng
