Webform Address Autocomplete (1.0.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Street
cs: Ulice

en: Postal code
cs: PSČ

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Query type
cs: Typ dotazu
