Webform Address Autocomplete (1.0.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: API Key
da: API-nøgle

en: Provider
da: Udbyder

en: Street
da: Gade

en: Postal code
da: Postnummer

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Token
da: Symbol

en: Limit
da: Grænse

en: Locality
da: Lokalitet

en: Webform
da: Webformular

en: Query type
da: Forespørgselstype

en: Municipality
da: Kommune

en: Advanced elements
da: Avancerede elementer
