Webform Address Autocomplete (1.0.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Token
fa: توکن

en: Limit
fa: محدوده

en: Webform
fa: فرم ساز
