Webform Address Autocomplete (1.0.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Provider
he: ספק

en: Street
he: רחוב

en: Postal code
he: מיקוד

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Token
he: אסימון

en: Limit
he: גבול

en: Webform
he: טופס - Webform
