Webform Address Autocomplete (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Limit
hi: सीमा
