Webform Address Autocomplete (1.0.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Street
oc: Carrièra

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Token
oc: Geton (token)
