Webform Address Autocomplete (1.0.2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: API Key
pl: Klucz API

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Street
pl: Ulica

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Token
pl: Wzorzec

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Webform
pl: Formularz

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Query type
pl: Typ zapytania
