Webform Address Autocomplete (1.0.2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: API Key
ro: Cheie API

en: Provider
ro: Furnizor

en: Street
ro: Strada

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Token
ro: Simbol

en: Limit
ro: Limită

en: Query type
ro: TIpul interogării
