Webform Address Autocomplete (1.0.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Street
sk: Ulica

en: Postal code
sk: PSČ

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Locality
sk: Lokalita

en: Webform
sk: Webformulár

en: House number
sk: Číslo domu
