Webform Address Autocomplete (1.0.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: API Key
be: Ключ API

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Webform
be: Анкета
