Webform Address Autocomplete (1.0.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Street
cy: Stryd

en: Postal code
cy: Cod Post

en: Limit
cy: Terfyn

en: Webform
cy: Ffurf gwe
