Webform Address Autocomplete (1.0.3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Street
fi: Katuosoite

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Token
fi: Muuttuja

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Query type
fi: Kyselyn tyyppi

en: Municipality
fi: Kotipaikka
