Webform Address Autocomplete (1.0.3) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Street
fr: Rue

en: Postal code
fr: Code postal

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Limit
fr: Limite

en: Locality
fr: Localité

en: Query type
fr: Type de requête

en: Municipality
fr: Municipalité

en: Advanced elements
fr: Éléments avancés

en: Please start typing your address...
fr: Veuillez commencer à saisir votre adresse...
