Webform Address Autocomplete (1.0.3) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Street
ja: 番地

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Token
ja: トークン

en: Limit
ja: 制限

en: Locality
ja: 地域

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Query type
ja: クエリのタイプ

en: Advanced elements
ja: 高度な要素
