Webform Address Autocomplete (1.0.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Street
kn: ಬೀದಿ

en: Locality
kn: ಪ್ರದೇಶ
