Webform Address Autocomplete (1.0.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: API Key
lt: API raktas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Street
lt: Gatvė

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Limit
lt: Limitas

en: Webform
lt: Web forma

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai
