Webform Address Autocomplete (1.0.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Por defeito

en: API Key
pt: Chave API

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Street
pt: Rua

en: Postal code
pt: Código postal

en: Limit
pt: Limite

en: Locality
pt: Localidade

en: Webform
pt: Formulário

en: Query type
pt: Tipo da consulta
