Webform Address Autocomplete (1.0.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Limit
ta: எல்லை
