Webform Address Autocomplete (1.0.4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Provider
ar: المزود

en: Limit
ar: حد

en: Query type
ar: نوع الاستعلام
