Webform Address Autocomplete (1.0.4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Limit
ca: Límit

en: Locality
ca: Localitat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Query type
ca: Tipus de consulta
