Webform Address Autocomplete (1.0.4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Provider
el: Πάροχος

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Limit
el: Όριο

en: Query type
el: Τύπος ερωτήματος
