Webform Address Autocomplete (1.0.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Provider
gl: Proveedor

en: Postal code
gl: Código postal

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Token
gl: Símbolos

en: Limit
gl: Límite

en: Webform
gl: Formulario web

en: Query type
gl: Tipo de consulta
