Webform Address Autocomplete (1.0.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Limit
hr: Ograničenje
