Webform Address Autocomplete (1.0.4) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Street
hu: Utca

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Token
hu: Vezérjel

en: Limit
hu: Korlát

en: Locality
hu: Helység

en: Webform
hu: Űrlap

en: Google Maps
hu: Google térképek

en: Query type
hu: Lekérdezéstípus

en: House number
hu: Házszám
