Webform Address Autocomplete (1.0.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Provider
id: Penyedia

en: Street
id: Jalan

en: Postal code
id: Kode pos

en: Limit
id: Batas

en: Locality
id: Lokalitas

en: Query type
id: Jenis kueri
