Webform Address Autocomplete (1.0.4) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Provider
sv: Leverantör

en: Street
sv: Gata

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Limit
sv: Begränsning

en: Locality
sv: Plats

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Query type
sv: Typ av databasfråga

en: Municipality
sv: Kommun

en: Advanced elements
sv: Avancerade element
