Webform AdvancedQueue (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Custom
da: Tilpasset

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Queue
da: Kø

en: of type
da: af typen
