Webform AdvancedQueue (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Custom
es: Personalizado

en: Job type
es: Tipo de empleo

en: Enable debugging
es: Habilitar depuración

en: Queue
es: Cola de envíos

en: of type
es: de tipo
