Webform AdvancedQueue (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Job type
fr: Type de processus

en: Enable debugging
fr: Activer le débogage

en: Queue
fr: File

en: of type
fr: de type

en: Debugging is enabled
fr: Le débogage est activé

en: If checked, every handler method invoked will be displayed onscreen to all users.
fr: Si cochée, chaque gestionnaire (handler) invoqué sera visible à l'écran pour tous les utilisateurs.
