Webform AdvancedQueue (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Custom
hu: Egyéni

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Queue
hu: Várólista

en: of type
hu: típus
