Webform AdvancedQueue (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Custom
pt: Personalizado

en: Enable debugging
pt: Ligar depuração

en: Queue
pt: Fila

en: of type
pt: do tipo
