Webform AdvancedQueue (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Custom
uk: Власний

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Queue
uk: Черга

en: of type
uk: типу

en: Debugging is enabled
uk: Зневадження увімкнено

en: If checked, every handler method invoked will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, кожен викликаний метод обробки відображатиметься на екрані для всіх користувачів.
