Webform AdvancedQueue (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Enable debugging
vi: Kích hoạt tính năng gỡ lỗi

en: Queue
vi: Hàng đợi

en: of type
vi: thuộc kiểu
