Webform Analysis (8.x-1.0-beta10) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Component
sv: Komponent

en: Table
sv: Tabell

en: Analysis
sv: Analys

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Add analysis components
sv: Lägg till komponenter för analys

en: Update analysis display
sv: Uppdatera visningen av analys
