Webform Analysis (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Component
az: Komponent

en: Table
az: Cədvəl

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Date range
az: Tarix aralığı
