Webform Analysis (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Component
cy: Cydran

en: Table
cy: Tabl

en: Analysis
cy: Dadansoddiad

en: Webform
cy: Ffurf gwe
