Webform Analysis (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Component
eu: Osagaia

en: Table
eu: Taula

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Analysis
eu: Analisia
