Webform Analysis (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Component
he: רכיב

en: Table
he: טבלה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Analysis
he: ניתוח המידע

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: Add analysis components
he: הוסף רכיבים לניתוח

en: Update analysis display
he: עדכן תצוגת ניתוחי מידע
